Přístupové systémy

Přístupové systémy zajišťují kontrolu pohybu osob v rámci objektu a jednotlivých prostor dle stanovených kritérií, zejména pak přístupových oprávnění a časových oken. Současně je možné i přesné sledování, v jakých prostorech se dotyčná osoba momentálně nachází.

Zapomeňte na těžké svazky klíčů a drahou výměnu zámků, kdykoliv někdo klíče ztratí

Přístupové systémy lze rozdělit na dvě základní skupiny. První – autonomní, někdy též nazývané offline terminály, nachází využití v nenáročných prostorech, kde postačuje jednoduchá identifikace. Jedná se zejména o vchody do panelových a obytných domů, garáží a dílen.

Druhým typem jsou síťové (online) terminály, které se vyznačují centralizovaným způsobem správy uživatelů a přístupových práv. Tento typ systému nalezne uplatnění zejména v rozsáhlějších instalacích jako jsou kancelářské prostory, úřady, školy apd.

Samotná identifikace uživatelů je nejběžnější těmito prostředky a je pro oba typy systémů shodná:

  • zadáním PIN kódu
  • použití bezkontaktní karty nebo klíčenky
  • využitím biometrie, nejčastěji kontrola otisku prstu
  • kombinací výše uvedených způsobů

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Analýza a napojení internetového obchodu na ekonomický systém Stormware POHODA. WellMall s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa