Počítačové sítě

Počítačové sítě zajišťují propojení jednotlivých prvků v síti jako jsou servery, počítače, tiskárny nebo telefony. Vzhledem k velkému významu sítí v dnešní době je jejich kvalita kritická pro správnou funkčnost a je vhodné jim věnovat zvýšenou pozornost.

Nejčastěji provádíme instalace v kancelářských prostorech, hotely, úřady, školy a samozřejmě i restauracích a klubech, kde se jedná ve většině případů o vybudování bezdrátového internetu pro hosty či propojení pokladních systémů.

Ná základě požadavků klienta zpracujeme návrh řešení a doporučíme vhodný způsob propojení s ohledem na poměr cena/výkon. Provádíme zejména instalace malého a středního rozsahu.

Samotné propojení je realizováno pomocí

  • strukturované kabeláže
  • optické kabeláže
  • bezdrátovým propojením WiFi

Instalaci a servis sítě provádí vždy vyškolení pracovníci, kteří dbají na dodržování daných standardů. Díky tomu jsme schopni zaručit kvalitně odvedenou práci.

Instalace WiFi pro malé kanceláře, restaurace a kluby již od 2890 Kč bez DPH.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa