Kamerové systémy

Kamerové systémy fungují převážně jako rozšiřující prvek zabezpečovacích systémů. Uplatnění naleznou všude tam, kde je zapotřebí zajistit zvýšenou bezpečnost.

Typickým využitím kamerových systémů je především:

  • monitorování firemních prostor a kontrola zaměstnanců
  • hlídání veřejných prostor proti vandalismu
  • sledování prodejen a provozoven z důvodu krádeží zboží

V současné době se využívají zejména analogové a IP kamerové systémy. V prvním případě musí být k dispozici samostatné rozvody, ve druhém je pak využíváno běžných počítačových sítí. Technické možnosti jsou však v obou případech téměř totožné. O vhodnosti nasazení dané technologie je vždy nutné rozhodnout individuálně na základě potřeb klienta.

Vytvoříme Vám kamerový systém na míru přesně dle vašich požadavků a potřeb

V první řadě provedeme vstupní analýzu dle vašich požadavků, kdy navrhneme optimální řešení s ohledem na účelnost a cenu celého řešení. Následně zajistíme instalaci a samozřejmě i odborné zaškolení, kdy se dozvíte, jak nejlépe využít funkcí, které váš nový kamerový systém nabízí.

Kamerový systém složený se záznamového zařízení, 4 interiérových kamer a záložního zdroje nabízíme již za cenu od 12 990 Kč bez DPH včetně montáže.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Brněnská firma vyrábějící doplňky stravy z výhradně přírodních extraktů. Kompletní zajištění údržby IT. Irena Daňková, FytoVital s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní IT outsourcing pro tuto realitní kancelář působící zejména v jihomoravském kraji. VIVA INVESTMENT GROUP s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa