Projektové konzultace

Projektová konzultace je komplexní služba určená pro klienty, kteří připravují projekt v oboru IT, popřípadě nejsou spokojeni s doposavadním vývojem a hledají způsoby jeho zefektivnění.

Pomůžeme Vám s organizací, plánováním a řízením vývojového procesu od samého počátku až po závěr a následnou údržbu. Tyto služby zahrnují především:

  • příprava projektové dokumentace
  • vytváření zadání pro programátory a jiné odborné profese
  • odborný dohled nad odváděnou prací
  • kontrola dodržování harmonogramu
  • testování projektu
  • údržba hotového projektu

Stejně jako v jiných oborech, i v obloasti IT platí, že je nutné dohlížet nad práci jiných. Často se stává, že dodavatel odvádí svoji práci nekvalitně a zadavatel, jakožto lajk, není schopný na tyto problémy zavčasu přijít. Ty se pak většinou objeví až za provozu, kdy je však již náprava nejen problematičtější, ale i výrazně nákladnější. Přitom všem těmto problémům dokáže v drtivé většině případů předejít odborný dozor, který Vás včas na vznikající problémy upozorní.

Napište nám a sdělte nám Vaše požadavky a představy. Vstupní konzultace a vypracování nabídky je prováděna zcela zdarma.

Reference

refsimg Vytvoření a správa interního informačního systému pro správu vozidel. Firma působí v oblasti kontroly původu vozidel v rámci EU. Jaroslav Klička, EUROPCON s.r.o.

refsimg Technická správa televizní reklamní sítě založené na systému Scala pro pražskou reklamní agenturu. ROYAL ADVERTISING s.r.o.

refsimg Kompletní správa IT pro brněnskou franchizu jedné z největších realitních kanceláří v ČR. Tomáš Sedlák, NEW REAL s.r.o.


Rychlý kontakt
   

Najdete nás

mapa